وقت ملاقات

دکتر ربابه طاهری پناه

متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ ناباروری

برای تعیین وقت لطفاً با شماره 22223327-021  تماس حاصل فرمائید.

ما خوشحال می شویم که شما با ما تماس بگیرید. لطفا در تماس خود از اطلاعات زیر استفاده نمائید.

تلفن: 22223327(021)

فاکس: 22902958(021)

ایمیل: info@taheripanah.com

وب سایت: www.taheripanah.com

لطفا تا 10-15 دقیقه قبل از نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.

هنگامی که برای ویزیت به مطب تشریف می آورید لطفا مدارک زیر را همراه داشته باشید.

1-     نامه ارجاع از پزشکان دیگر

2-     سابقه پزشکی و مدارک قبلی

3-     در صورت اعمال جراحی قبلی، خلاصه پرونده، جواب پاتولوژی وشرح عمل در صورت موجود بودن

4-     کپی یا اصل نتایج آزمایشات، تصویربرداری ها، سی تی اسکن و MRI و هر اقدام تشخیصی دیگر

ما می‌دانیم که وقت شما بسیار عزیز است و تلاش ما بر آن است که در زمان مقرر شما را ویزیت نمائیم. بهرحال در برخی موارد اورژانس لازم است که بر بالین بیمار حاضر شویم و یا بیماران اورژانس را بدون وقت قبلی در ومطب ویزیت نمایئم که موجب به تاخیر افتادن زمان ویزیت شما خواهد شد. از طرفی مدت زمان ویزیت هر بیمار با توجه به اقدامات درمانی وتشخیصی مثل بررسی سابقه بیماری، سونوگرافی و .. مشخص نمی‌باشد.

ما ضمن قدردانی از شما، تقاضا داریم صبور بوده و همکاری لازم را داشته باشید.

قرار ملاقات و تعیین زمان ویزیت

در حالیکه تلاش ما بر این است که زمان را رعایت نموده و وقت ملاقات شما را در زمان تعیین شده انجام دهیم ولی طبیعت رشته زنان وزایمان این است که هر زمان ممکن است شرایط اورژانس برای بیماری پیش آید و نیاز به درمان داشته باشد که این امرموجب تاخیر در زمان ویزیت شما خواهد شد. از شما تقاضا داریم که نسبت به این موضوع واقع بین باشید زیرا ممکن است همین شرایط اضطراری روزی برای شما هم اتفاق بیفتد. در هر صورت منشی مطب همیشه در روزهای کاری در مطب حضور داشته و پاسخگو شما خواهد بود.

در برخی موارد لازم است تا به علت درگیری دردرمان اورژانس بیمار دیگری و یا مشکلات غیرقابل انتظار زمان ملاقات شما لغو یا تغییر یابد.

تا حد ممکن منشی من تلاش خواهد کرد تا زمان مناسب را بر اساس تمایل شما هماهنگ نمایند ولی ممکن است این امر امکان‌پذیر نباشد، لذا در بین زمانهای موجود شما می‌توانید مناسبترین  را برای خود انتخاب نمائید.

در صورت نیاز به کنسل نمودن وقت خود:

در ساعات اداری و حداقل 24 ساعت قبل با مطب تماس گرفته وبا توجه به اینکه بارها ممکن است به علت مشکلات غیرقابل انتظار قرار ملاقات برنامه‌ریزی شما بدون اطلاع قبلی از طرف شما لغو شود، از شما تقاضا میشود به منظور رعایت حقوق بیماران دیگر از 24 ساعت قبل  لغو وقت خود را اطلاع دهید یا پیغام تلفنی بگذارید تا وقت شما را به بیماران دیگر اختصاص دهیم. هرگز نگران اینکه دیگر قرار ملاقات برای شما گذاشته نشود نباشید.

 

امکانات اتاق انتظار

اتاق انتظار با صندلی ها و مجلات مختلف مجهز شده است. با توجه به محدودیت فضا و تعداد صندلی و به منظور رعایت حقوق دیگر بیماران از همراهان تقاضا می‌شود در سالن همکف ساختمان که امکانات کافی برای آنها وجود دارد حضور داشته باشند و در صورت تمایل به حضور به هنگام ملاقات بیمارتان با پزشک، قبل از ورود بیمار به اتاق به شما اطلاع داده خواهد شد.

مشاوره پزشکی اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار پزشک قرار می‌دهد  و نیاز به معاینات بالینی دقیق است. لذا خواهشمند است به منظور بالا بردن دقت و اهمیت موضوع از به همراه آوردن کودکان پرهیز نمائید.

خوردن و آشامیدن در اتاق انتظار یا اتاق مشاوره توسط بیمار یا همراهان ممکن است موجب ناراحتی دیگر بیماران ‌گردد، لذا خواهشمند است از خوردن وآشامیدن اجتناب نمایئد.

در صورت هر گونه سوال و ابهام لطفا با منشی من با شماره 22223327 تماس بگیرید.

Copyright © 2011 - 2020 All Rights Reserved. Dr. R. Taheripanah, Obstetrics & Genecology. Designed by: ICTA