درباره دکتر

 

 

 

 

دکتر ربابه طاهری پناه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1371 در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده است. پس از آن جهت گذراندن طرح نیروی انسانی در مراکز درمانی بهداشتی شهر کرج فعالیت داشته است.
وی در سال 1372 با توجه به علاقه بسیار زیاد به رشته زنان و زایمان و ناباروری، دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی یزد که اولین مرکز در راه‌اندازی رشته ناباروری و IVF بوده شروع نمود و در تمام دوره تخصصی از آموزش اساتید گرانقدر جناب آقای دکتر محمدعلی کریم زاده، دکتر عباس افلاطونیان و دکتر محمد غفورزاده فیض برد. دوره تخصصی خود را در سال 1376 با موفقیت و اخذ بورد تخصصی زنان و زایمان به اتمام رسانید. 
 سپس دریکی از شهرهای استان یزد در شهر میبد در سالهای 1376 و 1377 اقدام به درمان و معالجه بیماران نموده است.
در سالهای 1378-1379 به عنوان عضو هیئت علمی و مدیر گروه اندوکرینولوژی پژوهشکده ابن سیناجهاد دانشگاهی فعالیت نمود. ایشان با توجه به علاقه وافر به رشته ناباروری مجدداً دوره فوق تخصص و فلوشیپ ناباروری و IVF   را در محضر اساتید بزرگوار این رشته در دانشگاه علوم پزشکی شهیدد صدوقی و در مرکز تحقیقاتی درمانی یزد درسال 1379-1380 سپری نمود.

 

 

دکتر طاهری‌پناه از سال 1380 به عنوان عضو هیئت علمی گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درمرکز درمانی امام حسین(ع) فعالیت دارد.

از سال 1384 نیز به عنوان هیئت موسس مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری طالقانی در راه اندازی مرکز فعالیت داشته و از ابتدا تا کنون به عنوان معاون پژوهشی مرکز تحقیقاتی فوق فعالیت دارند.

همچنین دو مرکز درمان ناباروری تخصصی بیمارستان پارسیان و لاله را راه اندازی نموده و در ان دو مرکز فعالیت دارند.

همچنین ایشان در 3 دوره اخیر انجمن علمی تخصصی باروری و ناباروری به عنوان عضو هیئت مدیره و دبیر کمیته علمی فعالیت دارد.
ایشان در دوره فعالیت علمی خود کنگره ها و همایشهای مختلف ملی، بین المللی در زمینه زنان و زایمان، ناباروری و همکاری در برگزاری همایشهای علمی و بازآموزی پزشکان زنان و زایمان و پزشکان عمومی را برگزار نموده‌اند.

دکترربابه طاهری پناه در مجامع علمی برای متخصصین ، پزشکان عمومی و ماما مختلف سخنرانی و ارائه مقاله داشته و به عنوان مشاور پزشکی صدا وسیما در رادیو و تلویزیون برنامه های علمی و مشاوره ای داشته است.

ایشان از درمان و معالجه بیماران نابارور و زنان باردار لذت برده و با اطمینان به آنها بارداری موفقی را برایشان فراهم می آورد .

برای اطلاعات بیشتر برروی عبارات زیر کلیک کنید.

1-    آموزش

2-    اشتغال ( استخدام)

3-    همکاری حرفه ای و تخصصی

4-    علائق

5-    سخنرانی ها

6-    جوایز

Copyright © 2011 - 2020 All Rights Reserved. Dr. R. Taheripanah, Obstetrics & Genecology. Designed by: ICTA